İLKSAN De-Ha Otel - Öğretmen Evi Rezervasyon Tel: 0312 431 34 11

ADRES: Kıbrıs Caddesi Taşkent Sokak No:25 Kurtuluş-Çankaya/ANKARA

*** Deha Hotel - Alanya Rezervasyon Tel: 0242 528 30 50

ADRES: Mahmutlar Kasabası Barbaros Caddesi No:46 Alanya-ANTALYA

**** Ananas Hotel - Alanya Rezervasyon Tel: 0242 514 15 50

ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Palmiye Sokak No:6 Mersin yolu üzeri Alanya/ANTALYA

Araç Kampanyası Tel: 0312 425 87 43

İLKSAN üyelerine yönelik HONDA, PEUGEOT ve CITROEN Marka araçlar ile araç kampanyalarımız devam etmektedir. Detaylı bilgi için şirketimizi arayınız.

Kampanyalar
PDF Yazdır e-Posta

ARAÇ KAMPANYALARI

Şirketimiz 2011 Tarihinden itibaren tek hissedarı İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı İLKSAN üyelerine yönelik Türkiye Distribütörü otomobil firmaları ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda; HONDA, PEUGEOT ve CİTROEN Firmaları ile bayi satış fiyatının altında cazip fiyatlarla otomobil kampanyaları düzenlemektedir.

Otomobil kampanyaları distrübitör firmaların şirketimize her ay vermiş olduğu araç stokları doğrultusunda; araçlara ilişkin fiyat ve şartlar www.ilksan.gov.tr adresinden üyenin T.C. Kimlik Numarası ve şifresini girerek "Üye Bilgi Sistemi' veya "Üye Girişi" bölümünden giriş yaparak "Araç Kampanyası" seçeneğinden istediği aracı seçip "Araç Başvurusu Yapmak İstiyorum" seçeneğini işaretlemesi yeterli olmaktadır.

Kampanyaya katılan İLKSAN üyesinin adı ve soyadı, seçtiği araç ve katıldığı araca ilişkin kampanya sıra bilgileri canlı olarak İLKSAN üye bilgi sisteminde görüntülenmektedir.

Gerçekleşen müraacaat işleminden sonra üye şirket personelimiz tarafından aranarak kampanya teyit işlemi yapılmakta ve araç bedelinin peşin ödemesi süreci fiilen başlatılmaktadır.

Araçların satışı çekilişsiz kurasız internet başvuru sırasına göre üyenin belirlediği araç bayisinden teslim edilmektedir.

2011 yılından itibaren düzenlenen bu araç kampanyalarında; 4 Hyundai, 130 Nissan, 824 Peugeot ve 212 Honda marka araç olmak üzere toplam 1.170 Adet araç satışından İLKSAN üyeleri yararlanmıştır.

İLKSAN üyelerine yönelik düzenlenen kampanyalardan İLKSAN üyelerinin SMS ile haberdar olabilmeleri için cep telefon kayıtlarının İLKSAN bilgi sistemine kayıtlı olmaları gerekmetedir.   

 


DE-HA A.Ş. İLKSAN'IN TAM HİSSE İLE SAHİBİ OLDUĞU KURUMLAR VERGİSİNE TABİ TİCARİ BİR ŞİRKETİDİR.